Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet

Dobry den. Mam Windows XP Home edition SP3.Kdyz se chci podivat na video na Internet Exploreru 8.0 a pouzivam i Google Chrome napr. Youtube, tak po par vterinach se objevi hlaseni: V aplikaci Internet Explorer doslo k problemu a je treba ji zavrit. omlouvame se za vznikle potize. A prohlizec se vypne. Poradte dekuji

začal bych velikým čistěným systému: odinstalováním zbytečností, megabalíků kodeků, povypínáním automaticky spouštěných programů po startu, cenzurou vyhledávání automatických updatů kdečeho, zakázáním nežádoucích doplňků v prohlížeči.

a teď si jdu dále přehazovat hrášek.