Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafiku?

Ahoj,mám zákl. desku Gigabyte MA78G-DS3H,procesor AMD Phenom tm X4,4GB ram,450W zdroj,Windows 7 a grafickou kartu Asus nvidia 260GTX.Chtěl bych novou grafiku do 10000 kc,abych třeba hru Crysis na max nastavení rozjel bez škubání.Momentálně mi v této hře ukazuje pruměr 22fps.V 3DMarku mám 10938.Přemýšlím nad kartou Ati radeon HD4870 2x 2GB nebo nad nvidia GeForce 295GTX,ale na stránkách Nvidie mi 3D Mark ukazuje,že si koupí této karty polepším z 11400 na 11600 a to se mi zdá málo když tuhle kartu tak všude chválí.Díky za rady

Ufff, kupovat kartu kvůli 3DMarku je dobrá pitomost. Celkově o chlup výkonnější je ta Nvidie, ale obojí jsou to žrouti a netroufám si odhadovat, zda to váš zdroj vydrží. 450W je IMHO málo.

co je max nastavení ? crysis sem hrál na 8800gt i 4850 a nevím proč by se ti měl škubatr. No jo možná ty amd stojí tza strřaoui belu, já to hrál na c2d taktlém na 3600mhz.