Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po vrácení počítače ze servisu nefunguje žádná hra

dobrý den, dnes mam zpet počítač s opravny ...říkaly ze pujde jen tam nemely zadnou hru na vyskousení takze nevedely jestly tam hry pujdou ... počítač mi funguje v pohode ale jakmile zapnu hru a chvilku hraju obeví se mi tam:V aplikaci ****** došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže. pls pomoste jak to ze se mi to stane u každé hry??? Děkuji..

Změna předmětu, původně: lidi pls help !! :). Zkus se příště více zamyslet nad předmětem i kategorií
Změna kategorie, původně: Ostatní (DWarf)

ženským v opravně se nosí kytka, bonbóny nebo kafe, nejsou kuřata aby hrabaly zadarmo.

to máš značkový počítač? nebo koupenou sestavu s operačním systémem a s aplikacemi? anebo proč ty ženské to nejsou schopné dát do původního (továrního) stavu? (pochopitelně bez tvých dat, s těmi se rozluč)

ostatně když jsi dostal novou desku - drivery tam mají. tam jim ukaž výpis správce zařízení, zda je vše ok.