Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jožin z bažin rusky, o Putinovi - Иожин из болота пo русски о путинe

Po polské parodii na Jožina z bažin se objevila i ruská verze. Hlavním hrdinou však není Jožin, ale Putin.

Takže stará garda, která (aspoň relativně) rozumí rusky se může kouknout: watch

Pavel
Změna předmětu, původně: Jožin z bažin rusky, o Putinovi (DWarf)
Trochu jsem vytunil nadpis ;-)(DWarf)

...teď jsem málem spadnul ze židle, protože jsem si vzpoměl, co vždycky říkával můj táta.
Nejlépe se lidi při nějakém sezení /svátek, narozeniny, výročí, zabijačka/ pobaví o hovně.
Nic není nad historky, kdy a kde, a za jakých okolností se někdo posral.:-):-D:beer: