Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC skrin s "tlumicem" disku

Zdravim, znate nekdo nejakou peknou pocitacovou skrin, ktera by obsahovala uz od vyrobce tlumici pouzdro na HDD? Neco jako Arctic Silentium (tam me ale stve nemoznost pouzit vlastni zdroj).
Mam objednany tlumici futral od Silentmaxxu, ale uz to trva nejak dlouho a pripravuju se na variantu, ze objednavku zrusim.
diky

To nemusis - staci hadr prisroubovat pres nejakou tenkou mekkou gumu (a moc nedotahovat), nebo (moje specialitka ;-) ) vystrihnout z plechu obdelnik, korespondujici s pudorysem disku, na nej disk nasroubovat (pres penovku) a pomoci samolepivych suchych zipu "nalepit" do kejzu (a drzi to prekvapive "fest"). Disk rve, protoze se vibrace prenaseji do cele bedny, timto je eliminujes...

Diky za napady, neco podobneho mam i ted... disk polozeny na dvou tlustych molitanovych spalcich, ale proudi kolem vzduch.
Mne jde o eliminaci toho klasickeho sumeni disku a lupani hlavicek pri seeku... a tohle umel pokud vim jen ten Silentmaxx HD box...