Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIFI síť

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli není nějaká možnost jak se připojit na wifi u mého souseda. Pořád to píše: Bezdrátové připojení se nezdařilo, protože síť odmítla požadavek tohoto počítače na přidružení

podívej se netstumblerem jestli používá šifrování wep/wpa.
jestli jako normální člověk jo, zeptej se ho na šifrovací klíč (wep se dá zlomit, ale domluva je jednodušší).
bylo by zdravé, kdybyste se taky dohodli na tom že budeš používat pevnou ip pro wifi - ať ve výpisu routeru vidí kdo mu tam lozí - že je to tvůj pc, a ne další nevyžádaný soused.

po domluvě s ním žádné nastavení mac nepotřebuješ. jinak to vypadá, že až tak moc domluveni nejste.