Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmenšení velikosti videa

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, jakým způsobem můžu zmenšit výslednou velikost videa..
Vidka upravuju v AAE a následně dodávám zvuk v Sony Vegas pro 9.. Nevíte jak to mám ukládat, aby zůstala dobrá kvalita, ale aby 16sekundové video nemělo 60MB? Předem díky za jakoukoliv radu..

Google it? Jo, to jsem hledal, ale zkoušel jsem 2 metody a ani jedna nefungovala úplně dle mých představ..

ale aby 16sekundové video nemělo 60MB

Ty to nekompresuješ. Použij na převod kodek. Nainstaluj koepiho XVID a převeď to v něm. U Sony bude potřeba "originál" DivX. Tyhle programy moc nepožívám- zkus finkci export nebo uložit.

Většinou v nastavení kodeku stačí zadat: dvouprůchodové kódování (two-pass) a zadat výslednou velikost videa + velikost audia = velikost celého kontejneru.