Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s dial-up u vícero uživatelů...

...aneb kdo je mimo mísu ?
Ano pokusím se takto zeptat a myslím si, že je to nejvýstižnější.
Řada uživatelů připojujících se na dial-up zaznamenává problémy s připojením a to takové, že během připojování je odmítnuto korektně vložené heslo nebo je odpovědí chyba a podaří se připojit až na několikátý pokus.
To by se jistě dalo přežít, ale připojení třeba po několika minutách padá.
Padá náhodně a padá častěji v provozně rušné době než v noci kdy je naopak často stabilní i několik hodin.

Přitom provider i služba chodila dříve (několi měsíců nazpět) scela perfektně a nedocházelo k žádným problémům.
Tím lze velmi pravděpodobně vyloučit problémy s modemem nebo linkou.

Prosím neuzamykejte toto vlákno! Všichni máme zkušenosti se starou poradnou a jsem rozrušen z následujících příspěvků uživatele Mysel_1 tady: http://www.zive.cz/poradna/SubChild.asp?Qst=284205 &Main=117
Když si to ale prosím pozorně přečtete můžete se vyjádřit zda spadají odpovědi do teorie mimo nebo na základě mnou výše uvedených faktů jsou velmi nepravděpodobné ?
Tak jsem zvědav.

Mě se jedná o tvrzení jednoho uživatele (Mysel_1), který nejprve naznačil, že nikdo z odpovidajících ostatních uživatelů tomu nerozumí a pak začal popisovat problémy při připojování na internet pomocí modemu atd... což jsou pravděpodobně nějaké časté problémy, kterými jsou školeni nějací operátoři Telecomu při zavádění linky. Jenže já se domnívám, že tento popis je mimo mísu protože uživatelům daný provider i modem nejen fungoval, ale daří se jim připojovat bez problému při plné rychlosti. Až na některé výpadky několik minut PO PŘIPOJENÍ, které korektně funguje.
Ptám se proto, protože na první pohled dané reakce vypadají dostatečně fundovaně, aby v případě nepravdy mystifikovaly hromadně veřejnost.
Jsem samozřejmě ochoten přiznat i já chybu, ale jedná se mi o jádro toho problému.