Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem navrh na ozivenie webu

navrhujem dat na stranku nejake hlasovanie (dajme tomu kazdy tyzden ine)...kde sa budu "preberat dolezite veci".
mal by som aj navrh na prve hlasovanie...podme hlasovat o zdenkovom osude...nech rozhodnu uzivatelia a nie hrstka moderatorov. totizto chudak zdenek chodi teraz vyplakavat k velkemu bratovi ako obist ban.
navrh hlasovania:
-ano zrusit ban
-nie nezrusit ban
-neviem nech rozhodnu moderatori

samozrejme ak sa bude hosankovat dalej a vykladat sprostosti nadmieru (on proste nevie kedy ma dost) tak nech mu moderator da dalsi pardnovy ban (aj ked on si koleduje o permanentny;o)).

este mam pripomienku k vyhladavaniu...uz sa to tu spominalo...na zive bolo vyhladavanie v poradni celkom dobre spravene...napr tu mi vadi ze si nemozem najst prispevky konkretneho usera a ze namiesto celych vlakien to zobrazuje priamo kazdy thread zvlast (co mne nevyhovuje napr).

už jsem u bratra dlouho nebyl, to je hustý :-D. Zobrazování vyhledaného výrazu. Ono to má svoje pro a proti, když vidím jen nadpisy nevím zda je to k tématu. Musím to otevřít přečíst. Když se zobrazují jednotlivé příspěvky okamžitě vidím zda je to téma , které mě zajímá ale zase nevidím vlákno a musím kliknout na přispěvek, aby se zobrazilo celé. Takže si moc nevybereš, mě vyhovuje více ta druhá varianta.

ide o to ze ja napor zhanam starsi thread...ze viem ze sa tam nieco rozoberalo a potreboval by som ho cely najst..viem napr kto bol autor a chcel by som si najst vsetky thready ktore tento autor zalozil...tu nemam sancu.
alebo viem nadpis threadu resp hladam thready podla klucoveho slova a podla toho sa snazim najst riesenie problemu...to sa tu tiez dost tazko vyhladava

Přidám se k tobě .... uvedu příklad .... zadám do vyhledávání svůj nick, a zobrazí se mi všechny příspěvky, které jsem JÁ napsal ... pokud jsem např. v 5 vláknech reagoval 30x, tak se mi zobrazí těch 30 mých příspěvků, ... přitom já bych si třeba rád rychle vybral vlákno z těch pěti, kde jsem něco napsal a přečetl si jestli je nějaká reakce, připomínka....
Je to těžký, jak píše "cody" výše...., každému asi vyhovuje něco jiného. A tak bych se přimluvil za možnost volby..........., ale na druhou stranu tu NÁROČNOST NESMÍME přehánět.
To co tady ta parta v amatérských podmínkách a ryzího nadšení dokázala ... to si zaslouží obrovský obdiv.
Uvítal bych, kdyby tvůrci této stránky navrhli způsob JAK můžeme MY ... běžní uživatelé poradny, kteří více čerpáme jak poskytujeme přispět k dlouhodobému chodu této poradny.