Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problem windows media player 11

Dobry vecer ja sa chcem spytat ze kde stiahnem windows media player 11 myslim na akej webowej stranke uz som to skusal aj na microsoft.sk a ked som ho stiahol tak my napisalo ze nieje podporovany pre tento system windows microsoft xp media center edition verzia 2002 service pack2 ze keby niekto vedel ze ake aktualizacie treba na tento kodek. dakujem.

nemáš windows, ale shit media center. je to krám na ovládání media playeru, ne operační systém na práci.
když se něco chová jako zmetek, tak je to (windows media center) zmetek.

možná jen vyžaduje anglickou verzi media playeru (je to podobné s originálním jazykem jako mui verze windows). ale možná s tím shitem není kompatibilní nic - máš ten krám koupený, napiš billům.

já ani netuším jestli xp podporují wmp11, jestli tam není úmyslný zádrhel třeba jako byl původně s ie7 - ostatně nedá se s tím stáhnout firefox, tak k čemu to ve windows je?