Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungují zahraniční stránky

zjistil jsem jednu velmi zajímavou poruchu - nejdou mi stránky umístěné na zahraničních serverech (?) Mám ADSL od O2. Pro jistotu jsem testoval ping na různé stránky ve webovém rozhraní modemu. Ping je jenom na ty české. Někdy to načte ip adresu serveru (Resolving www.newsweek.com ... 12.129.147.95
Ping Host Fail).Někdy ani to ne (Resolving www.cnn.com ... 0.0.0.0
Reolving Host Fail). není to ani v doméně, protože takové rajce.net funguje, zatímco battle.net ne. Zdá se, že chyba je na straně O2.
Co si o tom myslíte? Setkali jste se někdy s něčím takovým?

Mám CDMA od O2 a potrvzuju včerejší problém. Naprostá většina webů mimo ČR/SR mi nešla načíst, namátkou woot.com, amazon.com, bestbuy.com, wikipedia.org. Testováno přes IE 6.0 a Operu 6.53.

Testoval jsem PC antivirem, potom v nouzáku přes SuperAntiSpyware, kontroloval soubor hosts, pingal na primární a sekundární DNS servery. Strávil jsem tím asi 3 hodiny (mezitím se to rozjelo samo).

Je to docela hnusnej problém, když část webu jede a část ne. Těžko se diagnostikuje, kde je vlastně problém.

Pavel