Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s notebookem

Ahoj, mám problém s notebookem MSI GX 630, který je dělaný pro Visty, ale koupil jsem ho bez operačního systému. Myslel jsem totiž, že mi tam půjdou dát XPčka, ale nešly. Pak mi však kamarád něco přenastavil a šlo to..Jenže asi za 10 dní se mi prostě začal systém spouštět 10 minut a sekat při běžných aplikacích, tak jsem ty XPčka reinstaloval a šlo to zase v pohodě. Tenhle stejný problém se mi stal ještě dvakrát během jednoho měsíce..Vir můžu vyloučit, protože se jednalo o zcela stejný průběh. Nemohl by mi, prosím, někdo říct, zda-li to může být hardwarem notebooku, nebo je to jen operačním systémem? Omluvte moje vysvětlení, v počítačích se moc nevyznám, ale snad to bude stačit. Předem děkuji. Mirek

..který je dělaný pro Visty, ale koupil jsem ho bez operačního systému. Myslel jsem totiž, že mi tam půjdou dát XPčka..
v počítačích se moc nevyznám

právě pro takové uživatele jsou počítače s předinstalovaným systémem a ovladači.

Pak mi však kamarád něco přenastavil a šlo to..
Jenže asi za 10 dní se mi prostě začal systém spouštět 10 minut a sekat při běžných aplikacích..
Tenhle stejný problém se mi stal ještě dvakrát během jednoho měsíce..

já si sám nevrtám zuby ani se sám neléčím, ale chodím do doktora. nevrtal bych ani do auta - co je větší než plošný spoj, tomu nerozumím.

dej to nainstalovat - a zabezpečit před řáděním oblíbených uživatelů - někomu, kdo tomu rozumí.

No právě teď jsem to znova přeinstaloval a běžné aplikace běží v pohodě, ale třeba se mi sekají hry na internetu nebo hry, které mají vyšší herní požadavky, což by se ale nemělo asi dít s takovým notebookem. O trochu níž má někdo podobný problém, ale teď tam přeci spywary atd. mít nemůžu..nemohlo by to mít něco společného s tou podporou pro chipset?

V prvom rade potrebujes ovladace (zo stranok vyrobcu notebooku pre ten konretny typ NB a pre XP)

V druhom rade neopatrny/neznaly uzivatel vie zavirit PC behom asi odhadujem 3 sekund, takze ked si na tom uz hodinu nieco robil tam uz mozes mat statisticky 3600/3=1200 virov :-D

A za tretie noteboky nie su na hry (kvoli fyzikalnym zakonom nemozu byt tak vykonne ako stolove PC s 10kg chladicov a 3turboduchadlami :) a narocne hry robene pre najvykonnejsie desktopy sa budu sekat na kazdom notebooku.