Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna vzhledu XP

Čau a hoj,
chci se zeptat,jestli může existovat změna vzhledu pro wx,která neroze.ere systém?
Včera jsem nainstaloval XPize a poté se s kompem nedalo pomalu pracovat,takže format-reinstal....
Teď sem hledal na webu něco,co by teoreticky nemělo xp nějak nabourat a našel jsem toto: en.htm
Máte s tím někdo zkušenosti?Nerad bych zas zbytek dne opakoval celou proceduru reinstalace.

THX!

já jen komentoval to "Nic se nepřepisuje, vše funguje jak má - jsem spokojen"

když dostanu pod ruku poprvé přihlášené windows, se známým prasečím modrozeleným motivem, musím kliknout cca 50-100x než odstraním ovládací vady, nesmyslné uspořádání, a uvedu to do normálního vzhledu.

dalších hafo nastavení se týká funkčnosti a zabezpečení - než má nový krám použitelná xp, je hodinu co dělat.

ale jo. jen jednou jsem s tím laboroval, ale přes změnu na classic zobrazení to neprošlo, vyvolá to dost masívní zápis do registrů ve kterém se nejde vyznat.
fůru ostatního nastavení by už mělo význam uložit do reg souboru. nějaký na flashce nosím a používám, momentálně má přes 20 položek což je velmi málo. regmon jsem kdysi nedal, a zatím nemám moc chuť se do toho pouštět znovu, člověk to rok-dva odkládá až bude čas.
(koukám že mám vyexportováno asi 90kb nastavení různých zajímavých položek, které by potřebovaly projít a případně zahrnout do "default.reg")
a nakonec instalační batku: ten .reg + tc, vnc, areader, starter, kopírování pozadí, něco v gpedit...

už vím co si dám za vánoční předsevzetí.

edit: na regtoy se podívám.