Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Javascript aktualizace

Dobrý den,
vytvořil jsem si nové okno přes javascript a po zavření tohoto okna potřebuju aktualizovat tu hlavní.. Protože změním data, tak abych to nemusel aktualizovat sám, ale nevím jak použít příkaz pro aktualizováni jiné stránky.

jj vim jak to myslíš tak dělám některé věci, ale toto zrovna nepotřebuju, asi si mě nepochopil. Vytvořím si nové okno přes javascript, nějaké menči, a přes formulář pošlu hodnoty které se změní. Ale po odesláni potřebuju aktualizovat tu stránku ze které jsem otvírál to nové okno. Přes ten ajax by to šlo ale trošku složitějc, mě to stači aktualizovat.. ale nevím jak to poslat na jiné okno. Na to hlavní.