Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista - všechny síťovky s vykřičníkem, nějaký tip kam se juknout

Mám na opravu ntb. Po vzkříšení vist přes chkdsk nejedou všechny síťové karty najednou (i ty normálně skryté) a jsou s vykřičníkem. Prý došlo k chybě. Počítám že nejede nějaká služba nebo je vysr. nějakej soubor.

s vykřičníkem:
xxx....síťovka LAN
xxx...síťovka Wifi
Připojení WAN Miniport (IP)
Připojení WAN Miniport (IPv6)
Připojení WAN Miniport (L2TP)
Připojení WAN Miniport (PPPOE)

- pokus o nainstalování ovladače -nejde. Odinstalovat nejde, zakázat nejde.

Neřešil to už někdo ? Se mi to nechce přeinstálovavat, ta sračka má jen 1gb ram (acer extenza 5220, geniální,zákoš tam další giga plácnout nechce)

Počítám že nejede nějaká služba nebo je vysr. nějakej soubor.

XP/ Tendle počál/ spravovat/ Správce zařízení/ síťovka (včetně skrytých)/vlastnosti/podrobnosti/služba

Počítám že nejede nějaká služba nebo je vysr. nějakej soubor.

XP/ Tendle počál/ spravovat/ Správce zařízení/ síťovka (včetně skrytých)/vlastnosti/ovladač

---
Jinak se dají použít konvenční nástroje jako procmon, pserv nebo event viewer