Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista a instalace SP2

Zdravím, nainstaloval jsem W Vistu ( 32bit, Ultimate ), ale při instalaci SP2 se potýkám s problémem- instalátor mi vypisuje: ,, instalace aktualizace Service pack nemůže pokračovat ,, ( údajně chybí jedna nebo více systémových součástí ).Nesetkali jste se s tím?Díky předem za užitečné rady a zkušenosti!:-)

ano, viděl jsem tvůj duplicitní dotaz na živě i amatérské rady ohledně registrů. Jenže ono jaksi záleží na tom, do jaké míry Viktor Čistič úřadoval, že... jestli jen trochu, nebo "dočista dočista".