Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seknuti pc pri startu

Mam vistu ultimate.PC konfigurace graficka karta nvidia geforce 8600gt.AMD procesort 1,6.
Ve spravci zarizeni je vse v poradku.
V nouzovem rezimu mi pocitac nabehne v poradku i sit funguje.
Kdyz spustim pc do "normalniho" rezimu ta se nacte logo windows a pak je pozadi a pocitac nic nedela.Po chvilce prejde do usporneho rezimu.Kdyz pohnu mysi tak se mi zase zobrazi pouze plocha.Nevidim ikony ani mys nic.
Co by jste mi poradili:

To jsem zkousel ale zmizne mi plocha a vidim uz jen cernou obrazovku.
Vcera vecer jsem zjistil ze kdyz pripojim pc pres analogovy vystup tak mi to pise no signal i u integrovane grafiky.(v biosu povolena)
Kdyz pripojim pres DVI tak najede aspon v nouzovem rezimu.Uz jsem z toho nestastny co s tim