Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem v naší obci někdo krade icq a rozesílá zavirované odkazy

V mém icq už dvoum kontaktům někdo odcizil heslo a změnil ho, a teď přátelům rozesílá odkaz kde je nějaký vir, a jelikož to je od přátel tak na to každej většinou klikne jelikož si myslí že to je něco zajímavého, muj eset reagoval bravůrně a mě ochránil, ale kámoše to stálo hodně hodin přeinstalování windowsů... dá se tomu nějak zabránit?

jedná se o tento odkaz:

frog.zip

Já zase častokrát slyšel historku, jak jel někdo tramvají (metrem - čímkoli) a přišel tam maník s pouzdrem od houslí, vyndal z něj zvon na WC, "přicucnul" se ke stropu a tak se držel.
To je úžasná náhoda, že tenkrát jeli všichni stejnou tramvají, případně tou tramvají jel jejich brácha/švára/kámoš/známý/atd. co?
A také když přijmeš na ICQ kontakt Inomohorotep, tak ti to sežere celý harddisk, všechna data na CD a DVD, znásilní všechny ženy v domácnosti, vypne chladničku, vybije mobil a zavolá Kubišové, že trápíš morčata.