Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno sekaný obraz videa na pc z kamery

koupil jsem si kameru a natočené video ve formátu full hd mi to na pc jakýkoliv přehrávač neskousne a seká se obraz, přitom přímo na kameře mi to přehraje v pořádku.dělá to hlavně v místech, kdy jsem použil zoom.může to být kodekama, máte s tím někdo zkušenost?

V jakém formátu to video na PC je?
Nemáš slabý PC?

Já přehrávám na PC HD video z kamery ve formátu *m2t, ve VLC Playeru (netřeba kodeky), problém nezaznamenávám. Ani u původních nahrávek, ani po zpracování ve Vegasu (opět výstup *m2t, 1080i/50).

koupil jsem si kameru a natočené video ve formátu full hd mi to na pc jakýkoliv přehrávač neskousne a seká se obraz, přitom přímo na kameře mi to přehraje v pořádku.dělá to hlavně v místech, kdy jsem použil zoom

Co je to za video? Jakým kodekem, jaká velikost obrazu, jaký bitrate? To zjistíš v přehrávači či videoeditoru.

Sekání je vždy u zoomu? Nebo i na normal částech?

Zkus nahrát tyto videa: fullhd bez zoomu, video v horší kvalitě se zoomem - sekají se?

Zlobivý video přehraj v Mplayer(udělej si zástupce exe na plochu a video na zástupce přetáhni) - informaci o videu získáš z dos okna - to bude nejpodrobnější.

mpegts - to je transporťák - zkus http://pc.poradna.net/f/view/395796-ts-doctor-opra vte-sve-transportaky , oni playery většinou moc nezvládaj transporťáky, tím programem bys ho mohl "opravit". Zkus to, zato nic nedáš.

tak z tohohle moudrej nejsem:

Já myslel použít přímo Mplayer.exe V tomto GUI by to mělo být někde v menu - zobraz konzolu Mplayeru, i když podstatný věci už víme - fullhd, trasporťák,h264. Nevíme bitrate - to bude asi hodně velký a mplayer, když pc nestíhá, tak hlásí. Ale to je už fuk, zkus toho doktora.

otevřít video v programu, nechat si to proscanovat a potom máčknout Start. Teď u sebe nemám podobný video, takže ti to nemůžu detailně popsat. U programu je i manuál.

EDIT// teď jsem si vzpomněl. To video máš doufám stáhlý na hardisku. Není někde jinde - třeba ještě v kameře?