Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s FIREFOXEM 3.5

Čus,Chtěl bych se zeptat proč mi FIREFOX 3.5 takhle blbne?Třeba stranka facebook.com,uloz.to,youtube.com.A když to spustím přes internet Explorer tak mi to funguje co s tím?Do včerejška mi to fungovalo.

asi se mu nenačte celá (LaKr) (Kráťa)

Ide o to, že si vymazal cache prehliadača. Nerozumiem prečo, ak je vymazaná cache, tak nenačíta nanovo CSS štýly. Ako keby si myslel, že štýl je načítaný a keďže neexistuje v cache, tak sa štýly správne nezobrazia.

ak je vymazaná cache, tak nenačíta nanovo CSS štýly

A jak to udělá když je znovu nenačte (a neexistují v cache)? Nechá si je poslat e-mailem?
A co u adres kde nikdy nebyl? Ty přeci v cache také nemá. Jak se to udělá u nich?