Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada při výběru notebooku

Dobrý den.Rozhodl jsem se pro koupi notebooku.Co se týče poměru cena a výkon.Jsem si vybral TOSHIBA A300-24Z.Notebook chci předvším využívat pro domácí použití,internet,prohlížení fotek,přehrávání DVD,stahování videa.Chci investovatmax. 15000Kč.Máte někdo zkušenosti s tímto notebookem?Je to správná volba?
Děkuji za odpověď.

Tak u toshiby mi je spousta parametrů (servis, kvalita zpracování, výdrž baterie atd.) neznáma, ikdyž poměr cena/výkon se zdá byt slušný. Preferuji HP a Dell (vlastní zkušenost), takže bych ti doporučil se poohlídnout po vhodné alternativě u HP nebo u dražších Dellů. Za ty peníze nečekej zazračnou kvalitu zpracování a pokud ho budeě často přenášet, bude to znát pravděpodobně na všech - je book opravdu nutný? Za 15fíků složíš slušnej desktop.
Taky lesklý WXGA displej není na filmy moc vhodný, na slunci uvidíš prd a v místnosti uvidíš při tmavších scénách sebe.
Resumé: Toshibu bych nekoupil.

Pohledej v poradně, výběr notebooka se tu řeší every day.