Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bude tam kabel?

ahoj kupuju cleje novej pc a zajima me kdyz si treba koupim zdroj a case zvlast jestli v jednom z nich budou v baleni kabely ktere zapojim od zdroje k zakladni desce a ostatnim soucastkam a jestli je u zdroje i napajeci kabel?

Napájecí kabel 230V nebývá přiložen, leda byste si koupil tzv. retail verzi zdroje v krabici, tam nejspíš bude. Co se týče kabelů pro zapojení desky a dalších komponent, ty jsou nedílnou součástí zdroje, ať už jsou připevněny napevno (většinou) nebo jsou odpojovací (dražší zdroje).