Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutí počítáče

Dobrý den, mám sestavu AMD athlon(tm) 64 processor 3000+ 1.81 GHz, 2.00GB RAM, grafika NVIDIA GeForce 9600 GT. Problém je v tom, že když nastavím v nějáké novější a náročnější hře větší konfiguraci, tak mi to jednoduše vypne. Nebo když je nějáká větší akce, je tam zrovna mnoho věcí na zpracování (jednoduše mi příjde, jako by do toho přestala proudit elektřina) počítač musím poté znova zapnout. Děkuji za rady

po hraní cod 4 se teplota držela na středních i na velmi vysokych nárokách stejně cca cpu i dioda byla na +- 2 stupních, základní deska se džela na 40 stupňů. Stejně po chvilce hraní počítač spadl. Mohu ještě podotknout, že mám grafiku novou, na staré mi tohle nedělalo.

po více pádech může být někde vadný souborový systém, nech zkontrolovat ve vlastnostech disku - nástroje - nahoře kontrola

příčinou může být vadný zdroj - nemáš ani náhodou shit eurocase, že ne?
nebo ramky - existuje memtest

nech při spuštění náročnějších piškvorek spuštěného správce úloh - procesy - setříděno podle %cpu, ať vidíš kde roste zátěž