Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem netbook 7-9 tis.

shanim nejaky netbook a neumim si vybrat. Hodilo by se mi, aby byl hodne maly a lehky. Aby vydrzel alespon 5h.
Pamet 2 gb-zda se mi,ze 1gb je i na net book malo, ale mozna se pletu. hardisk alespon kolem tehc 100GB. cena tak do 9 tis. Mohli byste mi poradit. Diky.

na tom pidispleji jde celkem prd spustit. proto nebudeš cítit potřebu kvůli hafo aplikacím naráz mít 2gb ram. ale proti gustu nemá cenu dišputovat.

pokud nekoupíš šmejd acer/mountfield s podřadnou malou baterkou, všechny ostatní by měly vydržet 6-7h (záleží i na aplikacích).