Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nenaběhne obraz

dobrý den včera jsem si složil pc.vše proběhlo v pořádku ale když jsem to zapojil nenaběhl obraz.....chladič cpu se točil,chladič od grafické karty taky....prostě vše fungovalo jak má ale nenaběhl obraz....už jsem zkoušel vše nejdřív jsem zkoušel vyměnit drátky od skříně jestli to není tím....pak jsem zkoušel připojit lcd kvůli hercůma už newim co dál...prosím poradte beru každej názor či radu...děkuji

evidentně to NEPROBĚHLO v pořádku, protože ten tvůj počítač nefunguje, a to tak zásadně, že ani neprojde POSTem. Rozebrat a znovu. Můžeš zkusit vytáhnout paměti, mělo by to začít pískat (pokud je připojen speaker nebo je zapájen na desce)

A jakepak zvuky (beep codes) to po zapnuti vyluzuje? Mas zapojeny repracek?

Nevyzkratoval jsi nahodou prkno (blbe umisteny distancni sloupek)? Na stole to jede (bez bedny)?

edit: Co je to za grafarnu? Nevyzaduje nahodou externi napajeni? Pokud jo - je zapojeno?