Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ktery ze dvou DELLu-nebo HAL3000?

dobry den, ktery z ntb je kvalitativne i venove nej? (rad bych si na ntb taky nekdy zahral napr.:S.W.A.T 4 ,CoD nebo napr. nfs..)

DELL:http://eshop.pocitacenaprajzske.cz/?Mode=Sti&StiId =88223

DELL:produkt=860156982

HAL3000:http://eshop.100mega.cz/ntb-hal3000-black-edition- ii-t6500-3gb-500gb-dvdrw-15-6led-4650-bt-w-c-fpr-v ihp_d53540.html

diky za kazdy hodnoceni/za kazdej vyber..ja osobne bych byl pro ten druhej DELL..(ma G.K. HDčko..)

dik pupinos

no dobrá..řekněme, že ten DELL(jsem pro nej..ale ted se mi jedna o to jestli :

DELL:Studio 1537, Procesor Intel® Core™2 Duo T6400 (2.00 GHz, 2 MB SLC, 800 MHz
Operační systém: Czech Windows Vista Home Premium SP1 (32Bit OS) with Recovery DVD
Paměť: 3072MB (1x2048 + 1X1024) 800MHz DDR2 Dual Channel
Grafika: Intel Integrated GMA 4500MHD
LCD displej: 15.4in Widescreen WXGA with TrueLife - LED
Audio a reproduktory: High Definition Audio (HDA), Dvoukanálový zvukový kodek s vysokým rozlišením; standardně dva 8ohmové reproduktory se softwarem HD Audio 2.0
Pevný disk: 320GB (5.400rpm) SATA Hard Drive
Optické mechaniky: DVD+/-RW 8x
Napájení: 6článková, 56Wh, Li-Ion baterie
Media direct - SW umožňující přehrávat hudbu, filmy, prohližet fotky a pístup k Vašemu kalendáři a kontaktům bez nabootovaní PC
Bezdrátové připojení: Dell Wireless 1510 (802.11n) Half Mini Card European
Wireless Label (Dell Wireless Cards)- Core 2 Duo
Bluetooth:Dell 370 Bluetooth Card ROW

nebo

DELL:Studio 1537, Procesor IIntel® Core™2 Duo T5800 (2.00 GHz, 2 MB SLC, 800 MHz)
Operační systém: Czech Windows Vista Home Premium SP1 (32Bit OS) with Recovery DVD
Paměť: 3072MB (1x2048 + 1X1024) 800MHz DDR2 Dual Channel
Grafika: 256 MB ATI Mobility RADEON HD 3450
LCD displej: 15.4in Widescreen WXGA+ with TrueLife - LED
Audio a reproduktory: High Definition Audio (HDA), Dvoukanálový zvukový kodek s vysokým rozlišením; standardně dva 8ohmové reproduktory se softwarem HD Audio 2.0
Pevný disk: 320GB (5.400rpm) SATA Hard Drive
Optické mechaniky: DVD+/-RW 8x
Napájení: 6článková, 56Wh, Li-Ion baterie
Media direct - SW umožňující přehrávat hudbu, filmy, prohližet fotky a pístup k Vašemu kalendáři a kontaktům bez nabootovaní PC
Bezdrátové připojení: Dell Wireless 1510 (802.11n) Half Mini Card European
Wireless Label (Dell Wireless Cards)- Core 2 Duo
Bluetooth:Dell 370 Bluetooth Card ROW
Camera : Integrated 2.0 Mega Pixel Camera - LED

Ted se zaměřuji spíše na procesor a na graf. kartu...(to ostatni je tam stejne)