Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem softwarová klávesnice

Dobrý den, potřeboval bych prosím poradit, zda někdo neví o jakékoliv softwarové klávesnici na PC (konkrétně Visty), která má bulharské znaky. Hledal jsem na googlu, ale na nic zajímavé jsem tam nepřišel (respektive něco jsem našel, ale některé programy nefungují).Tady jsem taky hledal, ale našel jsem pouze ruskou. p.s. ačkoliv se jedná o azbuku, tak rozdíly mezi ruskou a bulharskou azbukou jsou. děkuji za jakoukoliv radu

Nestačilo by doinstalovat bulharský jazyk pro normální klávesnici (v ovládacích panelech)
A pak spustit (start/spustit/osk) windowsovou sw klavesnici "On screen Keyboard"
Pak, např. alt+shift přepnout klavesnici na buhlarskou, českou, anglickou... popis kláves na obrazovce se mění podle nastaveného jazyku.

Jo moc děkuji.Zkousil jsem a funguje to. Právě já jsem tam tu bulharštinu doinstaloval, ale již jsem se nedíval, jestli se přehodila i ta softwarová klávesnice.....Akorát paní má již trošku horší zrak, tak ještě zvážím jestli nebude lepší ta v tom programu... (jasně,dá se změnit velikost písma, ale ta klávesnice co navrhuje Ajavar se mi zdá o chlup lepší)

Tak děkuji oběma za radu