Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké 5.1 repro s dostatečným výkonem?

Čau chtěl bych si koupit nový 5.1 repráky, především na sledování filmů a občasnej poslech hudby.
Je pro mě důležitý aby měly dostatečný výkon a když je vezmu někam na akci, tak aby je jen tak někdo nepřeřval a alespoň zadní satelity aby se dali pověsit na zeď. Posledním kritériem je cena tam by měla být zhruba do 2 litrů. NEjsem audiofil a budu je používat na integrované zvukovce takže si od kvality zvuku stejně moc neslibuju... 1) nepoznám to 2)realtek asi není žádnej zázrak
Můžete mi nějaký doporučit?
Změna předmětu, původně: Repro (mif)

díval jsem se na Genius SW-HF 5.1 5005 ale ty jsou prý až neuvěřitelně poruchový a já to budu objednávat přes internet tak nechci pak platit další prachy za poštovný a podobný věci, nehledě na to, že budu další měsíc bez repráků. Jinak nemusíte se striktně držet těch dvou litrů nějakou toleranci +3 kila klidně zvládnu :)
ještě jsem se díval na http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=4082 3 jsou to logitechy takže bezproblémovost je téměř 100%
a nebo tyhle creativy http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=3994 9

No vzdyt je to Genius ]:). Ale vazne: ja jsem jich uz par prodal a zatim nereklamoval. Kamos je ma uz asi tri roky a jeste neodesly. Je to jako u jinych vyrobku - trosku o stesti, trosku o schopnosti vyrobce dodrzet standardni kvalitu. Ja bych se tech Geniusek nebal, navic za ty prachy tezko sezenes neco lepsiho.

já na grilovačky a mejdánky tahám toto stim, že mám sestavu 4.1, (jeden subík nepřežil pád ze 3 metrů :D, tak jsem objednal druhou sadu a dal to do 4.1) není to žádnej zázrak, ale stačí i na tancovačky. Každopádně na pořádnej randál musíš ještě přišetřit 4x tolik nejmíň. :-)

Edit: jak radí výše, ty dřevěné geniusy je asi to nejlepší co za dva litry dostaneš.