Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem teploty jsou spravne??

ahoj kouknul sem se do ultimate everest a kouknukl sem se na teploty a zarazilo me toto:

CPU = 79°C
1.jadro =25°C
2.jadro =25°C
3.jadro =25°C

a zajima me ta teplota CPU neni nak vysoka nebo to je soucet teplot jader???

Everestu bych v tomto případě nevěřil. Asi čte něco blbě-už si vem tu kravinu že cpu má mít 80stupňů a jeho jádra 25.
Ideálně skusit dát ruku na chladič.

neco sem objevil kdyz sem zkusil v everestu dat stability test tak teploty jader skakaly normalne na nakejch 35°C a CPU bylo porad asi 5min vkuse na 79°C takze podel toho je dost mozne ze CPU teploty sou spatne merene jinak si to vysvetlit neumim!!