Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s r00 r01 r02 r03 r04...koncovkami

ahojte,
ako otvorim tieto koncovky r01 r02 atd stiahol som hru ktora bola v rare asi 20 kuskov otvoril som ju na plochu a terza su tam subory s koncovkami r00 r01 r02 ..... co stym ked to chcem otvorit vo winrar tak otvorim a je tam jeden subor s koncovkou mdf ale skusim to extrahovat na plochu a vypise mi chybu ze je potrebny predosly diel hoci to mam dobre stiahnute a zacinam od zaciatku
prosim pomozte mi a tiez ako urobim "mount" v deamons
Upravena velikost písmen. (karel)

extrahoval som na zaciatku vsetko spolu proste boli tam party s koncovkou rar tak som to jednoducho extrahoval cez winrar, klikol som na prvy part otvoril som ho a tam boli tie party r00 r01 r02 r03..... a tie som extrahoval na plochu ako terza ked otvroim part r00 (cez winrar) tak sa mi zobrazi co je vnom cize jeden subor xxxx.mdf ale ak dam kopirovat na plochu tka mi vypise winrar: "K extrahci suboru treba zacit od predchodiho dilu archivu" a dalej "zadne subory k extrahci"
hoci zacinam od prveho partu

Pokud si pamatuju, tak v r00 byla obsažena informace o počtu částí a program si to postupné rozbalování ohlídal automaticky. Někdy dělaly potíže starší verze WinRaru a některé programy neuměly mnohočetné archivy. Asi se budeš muset smířit s tím, že tu upirátěnou hru mít nebudeš.

Zkus prasečinu, páč to vypadá, že nějaký díl chybí.

WinRAR - rozbalit do.. a v dialogu dej ponechat poškozené soubory.

Pak si stáhni Daemon tools lite, nainstaluj a po restartu - počet jednotek-1, připojit obraz - připoj to mdf.

Pravděpodobně to bude v háji, ale zato nic nedáš.
---
alší možností je stáhnout nejnovější WinRAR, což stejně budeš dělat.

Počky, už v tom máme chaos. Takže to mdf je balený dvakrát.

Jestli chybu hlásí u souborů co sis stáhnul - znamená to, že archív 26 je špatně stáhlej - stáhnout znovu.

Jestli chybu hlásí u souborů co jsi rozbalil ze stáhnutých rarů, tak potom není pomoc - chyba je uvnitř stáhnutých archivů a znovustažením tím nepomůžeš.