Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem boot.ini

Dobrý den,

mám nb Acer 3 roky XP, už se mi dvakrát stalo že jsem byl připojen na net a najednou

černá obrazovka a tam bylo: kritická chyba 1024 při otevírání souboru boot.ini

dále nejde nic dělat.

Prosím o radu.

Děkuji.

notebook je zapnutý, si na nete a počas toho " chyba 1024 při otevírání souboru boot.ini " ?

boot.ini si system načíta pri zapnutí, potom už nepotrebuje k nemu pristupovať. Žiadny program za normálnych okolností nemá prečo šahať na ten súbor. Ak sa tak deje ide o nekalé aktivity.

píše: "a najednou černá obrazovka a tam bylo: kritická chyba 1024 při otevírání souboru boot.ini"
čili předkokládám že to rovnou spadne, a jak se to znovu restartuje, tak se objeví ta chyba.

nejspíš vadná paměť, která způsobuje pády systému a vadné zápisy na disk.
zkusil bych nějaký memtest.

ale možná se "jen" přehřívá disk a zbytek toho zmetku, proto to padá.
vlastnit acer je diagnóza.