Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno signál u SE K550i

Ahojky lidičky.. mam Problém.. dostal sem na opravu sony-ericsson K550i.. na mobilu nejde signál, respektivě občas jde, občas nejde.. tak sem si řekl že tam bude jen špatnej kontakt tak sem to otevřel, zkouknul a vše OK.. čim by to mohlo být?? momentálně se snažim aktualizovat software ale bez signálu to jde těžko.. vim že u novějších SE to pomáhá na ledacos.. zkoušel sem i různé sim karty ale bez úspěchu.. měl někdo z vás podobný problém problém? díky všem za odpovědi..
PS: vim že to sem nepatří ale nikdo lépe neporadí.. ;-)

jj díky.. ale myslim že mi nic už neporadí.. zkusil sem tam jinou anténu, pořád to blblo.. aktualizoval sem software a také obnovil mobil do továrního nastavení a stejně nic.. poslední možnost je už jen že je KO deska.. sice se mi to porařilo trochu rozběhat že nejde signál cca 10minut za hodinu a to už mi na stavbu stačí.. :-)