Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlučný větrák u notebooku

Má Notebook ASUS F5VL a přijde mi že je příliš hlučný. Nepřijde mi to úplně normální a docela mě to limituje (raději ho neberu nikam ven - knihovna atp., abych nevbudil příliš pozornosti :)) Dá se hlučnost nějak omezit, popř. může to být důvodem k reklamaci?
Díky za odpověď

Každopádně díky za reakce, nicméně:
1. na pozadí nic náročného nemám (mám nedavno formátovaný počítač, takže je zbaven všeho "zlého"),
2. náročné aplikace a hry typu GTA IV nepoužívám, postranní panel taky ne,
3. vysavač jsem zkoušel několikrát, (skoro) vůbec to nepomohlo,
4. notebook mám asi rok a tři čtvrtě, nepamatuji si však, jestli byl takhle extrémně hlučný od začátku, možná že ne a postupně se to zhoršilo, nebo ano, ale já jsem to toleroval, což už teď nechci!