
Ztratili se otevřené panely po nechtěnem restartu při automatickém otevírání posledních panelů ve FF
Ztratili se mi panely ve firefoxu.Mám zaplé, že to má zobrazovat "otevřenou práci" z minula.Vždy to fungovalo.Až když jsem nechtěne restartoval pc tak to přestalo fungovat tak jak má a naběhla domácí stránka.Kupodivu se mě to ani neptalo jestli chci Obnovit předchozi relaci.Firefox mám nejnovější.Nevíte jak to získat zpět ?
nejsem si jistý ale asi je to pryč
taky několikrát stalo, ale vážně jsem nad tím nikdy nebádal. Možná v nějakých bck, nebo tmp souborech u foxu nebo v data aplikací.
Tvůj podpis
mi naznačuje, že mam asi sakra smůlu že jsem chytil to jedno procento

vždyť to jsou jen počítače . . . . .
NIC :( ?
V paměti to už nebude, protože jsi restartoval PC, někde v souborech asi taky ne, tak to moc růžově nevidím...
Bohuzial sa zmier s ich stratou.
http://pc.poradna.net/q/view/284947-obnova-kariet- ff-3-0-3
Odvtedy pouzivam mozbackup.
Mám neblahý pocit, že se mi zřejmě FF aktualizoval.Zeptal se na vše ale vůbec mě nenapadlo, že mi to ztratí panely.
Historie - Naposledy zavřené panely nepomůže?
Stále nevím,jestli se ti jedná o záložky nebo panely.
Pokud se jedná o spuštění naposledy otevřených panelu po novém spuštění Firefoxu, dá se to nastavit na záložce Nástroje - Možnosti - Hlavní - Při startu aplikace Firefox..
Soubory v profilu ve Firefoxu 3 najdeš zde:
otazky
Záložky a historie se ukládají do souboru places.sqlite, automatické zálohy záložek pak do složky /bookmarkbackups.(musí byt zapnuto zobrazování skrytých souborů a složek).
Anebo:Zkuste si vytvořit nový profil, viz:
viewtopic.php
a do něj při vypnutém FF překopírovat soubor places.sqlite, případně další důležité soubory, viz soubory v profilu:
http://www.czilla.cz/podpora/soubory-v-profilu.htm l