Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stále problém s DVD-ROM. Prosím, pomoc.

Tak dle rad místních pomocníků jsem se pokoušel zprovoznit svou mechaniku. ,,Hardwarové zařízení nelze spustit, protože konfigurační informace (uložené v registru) jsou neúplné nebo poškozené. (Kód 19)"

Dle této stránky http://support.microsoft.com/?scid=kb%3Bcs%3B31012 3&x=14&y=10 se mám podívat do nouzového režimu a přepnout Poslední známá konfigurace. Ovšem nemůžu v BIOSu nic takového najít.

Medvěde, není to spíš o nějakých Upper a Lower filtrech pro třídu zařízení? Tam by pak odebrání a znovunainstalování řadiče nepomohlo. Mrkvosoft má na to jakýsi fix tady: cs