Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztratila jsem fotky uložené v počítači

Prosím potřebuju pomoct...na počítači jsem upravovala fotky...další den když jsem zapla pc tak tam nebyli...prosím poraďte, jak se mám vrátit v čase z5 o 1 den děkuji prosím na e-mail nechci_spam_na_muj_email@seznam.cz budu vděčná

Změna předmětu, původně: Důležité !!!
Změna kategorie, původně: Ostatní
Ne emaily tady neodpovídáme, jsme veřejná poradna (DWarf) (LaKr) (Kráťa)

obrázek: vyhledat
snad by tam nemuselo být zatrženo "prohledávat systémové složky"

otázka je, jestli jsi těm souborům nezměnila/nezrušila příponu, a proto se v nabídce programu nezobrazují - on nemá seznam naposledy otevřených souborů?
pokud znáš aspoň část názvu nějakého obrázku, můžeš ji nahoru napsat.
na hledání je místo průzkumníka lepší používat normální správce souborů.

ňufík je to zvíře v menu vlevo dole.