Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto chybí d3d9.dll

dobrý den stáhnul jsem si soubor ale píše mě to tam že chybí d3d9.dll zkoušel jsem to ztahovat z různých míst....aji d3d9.dll ale nic newíte někdo?

A co to pise za chybu to tiez nevies precitat? Ani tam odkial si to tahal nebol nazov programu? To z jakeho dovodu tahas nieco o com vobec nevies co to je? Trebars ma ten program len zobrazit ciernu obrazovku a chybu, a vola sa zobraz_ciernuo_brazovku.exe. Takze vsetko funguje :-)

Kazdy program ma nejake minimalne poziadavky na komponenty v PC, alebo bezi len od na urcitych windows a na inych nie (pre Vistu moze byt potrebna ina/novsia verzia programu apod), az zistis jeho nazov tak si na www.google.com zistis minimalne poziadavky a porovnas s tvojim PC, a prip. si aj stiahnes spravnu verziu pre tvoje Win.

P.S. a nainstalovat najnovsie verzie ovladacov zakladnej dosky a grafiky (najnovsie verzie su na webe ich vyrobcov)