Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN XP ZVUK

Dobry den,mam Win XP 32bit profesional a zakladnu dosku MSI K9N Neo v2/v3,na ktorej je integrovana zvukova karta
+ovladace Realtek AC'97 Audio CODECs A4.00+Antivir NOD32 najnovsie aktualizovany(ziadne viry nenasiel)
Asi po 5tich minutach po spusteni OS naskoci chybove hlasenie :

V aplikaci Generic Host Process for Win32 Services došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže.
Chyba
szAppName : svchost.exe szAppVer : 5.1.2600.5512 szModName : unknown
szModVer : 0.0.0.0 offset : 6f8917c2

vypadne zvuk a windows pri kliknuti na ovladanie hlasitosti vypise- nejsou k dispozici zařízení pro aktivní smesovani zvuku.Vo zvukoch a zvukovych zariadeniach sa neda nic nastavit.
Ked kliknem na Spravcu zvuku Realtek HD a spustim ukazku zvuku,vsetko vyzera byt v poriadku+to iste v sprave zariadeni.
Zvuk vsak nejde vo videu ani v hrach,zatial co si cez youtube vpohode pocuvam hudbu .
Skusal som reinstal windowsu aj ovladacov.Zo zaciatku po preinstalovani OS asi 2 dni siel zvuk uplne v poriadku,neskor sa mi znova po 5minutach od zapnutia zacal vypinat.Na nete som sa docital,ze by mohla pomoct tato zaplata- than ... eac7a305&d isplayLang=cs -ale nenainstalujem ju,pretoze mi pri instalacii vyhodi chybu-vas operacny system uz obsahuje najnovsie aktualizacie.

doplnam zee najnovsie uz nejde ani zvuk z netu.

Najvacsia sranda je ze mam rozohranu adventuru,kde nejdu titulky

VYskusaj niejake Live cd linuxu, ked to bude robit aj tam tak je chyba v hw
Edit//Sorry neprecital som to cele, ked to po cistej instalacii funguje v pohode tak potom sleduj co instalujes a po nainstalovani ktorej aplikacii zvuk zacne blbnut...