Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na co je vVX1000.exe

Na co je tenhle program? Běží mi v procesech a zapíná se po spuštění, poklepání na ikonu nic neudělá. Prý to má něco společnýho s ms Lifecam. CO to je? Nějaký software web kamery? Mám webkameru logitech.
Nestane se nic, když to prostě vymažu. A pokud ano, musí to běžet aspoň po spuštění?

vvx1000.exe is a Microsoft LifeCam Device Application\r from Microsoft Corporation\r belonging to Microsoft LifeCam\r

vvx1000.exe je Microsoft LifeCam Zařízení aplikací \ r od společnosti Microsoft Corporation \ r patřící společnosti Microsoft LifeCam \ r