Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista - instalace servis packu 2

Stahovaly se mi automaticky aktualizace u Windows Vista - mezi nimi i servis pack 2. Staženo sice bylo,ale z nějakého důvodu (chyby) se instalace servis packu 2 nezdařila. Dá se už někde samostatně stáhnout servis pack 2 v češtině (zatím jsem objevil pouze v angličtině)? Aby to stále zbytečně nestahovalo...

Tak bohužel ať dělám co dělám (automatické aktualizace,instalace ze staženého servis packu 2),tak mi to stále píše: "Instalace se nezdařila. Parametr není správný." Chyba - error_invalid_parametr (0x80070057). Co s tím,jak to mám udělat? Díky