Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FPS dropy

zdravim
mam takovi problem s FPS dropy třeba u call of duty 4 prostě ze začatku (když se připojim do hry) tak mam v mistnosti cca.75 FPS a po čase my FPS klesne na 20 (v te same mistnosti)problem ale (asi) neni jen v call of duty třeba nedavno jsem instaloval betu section 8 v zabudovanem benchmarku (odkaz)49457903.jpg

Takže se my to po čase stava taky mam někde kolem 15 FPS nebo tak.
Nejsem si uplně jisty kdy to začalo alemam takovy pocit.Jednou (cca.dva dny spatky) jsem se normalně chtěl kouknout do složky documents/Downloads mněl jsem tam vic souboru (2 stranky v ikonach) a když jsem chtěl jit dolu tak se to prostě seklo.
Všechno se vypnulo na obrazovce my zustal jen wallpaper ani nabydka start nic.Fungovala jen kombinace ctrl+alt+delete.Ehm...tam jsem se inteligentně vrtal v procesech a omylemvypnul jednoho sv.hosta :(
nic se nestalo tak jsem restartoval PC a po nabjehnuti jsem mněl rozlišeni 800x600 hmm...tak ho zmněnim na to moje.Ale začali jse pomalu měnit snimky (viz obrazek)
s645.jpg

tak se jen pro jistotu kouknu deivice manager a tam neni ani zminka o mem grafickem adapteru (kartě)
tak skusim obnovu sistemu přes help and suport a když na to kliknu tak my to piše že to nemuže spustit že mam spustit "service help and suport"
Tak to jěště skusim s jinym programem ten to uděla "jak ma" ale stejně mam furt rozlišeni 800x600 a ani zminky o graficke kartě.
Šel jsem tedy na strnky nevidie a stahnul nejnovjejši ovladače myslim 190.xxx a tim se to vyřešilo ale MYSLIM že od te doby to žačalo.

moje sestava:6600 GT
1 GB ram
P4 2.90 GHz
Vym neni to nic moc ale...

hele a určitě to nesouvici s tim?

Takže se my to po čase stava taky mam někde kolem 15 FPS nebo tak.
Nejsem si uplně jisty kdy to začalo alemam takovy pocit.Jednou (cca.dva dny spatky) jsem se normalně chtěl kouknout do složky documents/Downloads mněl jsem tam vic souboru (2 stranky v ikonach) a když jsem chtěl jit dolu tak se to prostě seklo.
Všechno se vypnulo na obrazovce my zustal jen wallpaper ani nabydka start nic.Fungovala jen kombinace ctrl+alt+delete.Ehm...tam jsem se inteligentně vrtal v procesech a omylemvypnul jednoho sv.hosta :(
nic se nestalo tak jsem restartoval PC a po nabjehnuti jsem mněl rozlišeni 800x600 hmm...tak ho zmněnim na to moje.Ale začali jse pomalu měnit snimky (viz obrazek)
s645.jpg

tak se jen pro jistotu kouknu deivice manager a tam neni ani zminka o mem grafickem adapteru (kartě)
tak skusim obnovu sistemu přes help and suport a když na to kliknu tak my to piše že to nemuže spustit že mam spustit "service help and suport"
Tak to jěště skusim s jinym programem ten to uděla "jak ma" ale stejně mam furt rozlišeni 800x600 a ani zminky o graficke kartě.
Šel jsem tedy na strnky nevidie a stahnul nejnovjejši ovladače myslim 190.xxx a tim se to vyřešilo ale MYSLIM že od te doby to žačalo.