Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak vypálit image soubor ?

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak lze vypálit image (iso) soubor který mi ukazuje velikost 7,95 Gb , ale když ho mountnu v Daemonu tak mi ukazuje ve vlastnostech virtuální mechanika velikost 3,97 Gb. Pokud ho ale chci vypálit tak mi to píše nedostatečná kapacita vloženého média. Potřebuji ho vypálit na klasické DVD (4,7 Gb), jde to vůbec? Díky.

Ok, problém vyřešen. Založil jsem image do virtuální mechaniky a ve vypalovacím programu dal kopírovat disk a světe div se funguje to. Díky Všem za jejich rady.