Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze odinstalovat

Dobrý den
Nejdou my odinstalovat některé hry a programy z počítače. Přidat nebo odebrat programy je zobrazí, ale při pokusu odebrat vždy hodí nějakou hlášku, že to nelze. Nevíte co s tím
Změna kategorie, původně: Ostatní (JaFi)

XP a píše to The feature you are trying to use is on a network resource that is unavailable Click OK to try again, or enter an alternate path to a folder containing the instalation packcage

a nebo V aplikaci setup došlo k chybě a je třeba zavřít Je možné že informace se kterými jste pracovali budou ztraceny

Zhruba takto: To, co chceš udělat je dostupné jen pomocí něčeho, co je na síti a tam je to nedostupné. Klikni OK, nebo vyber jinou cestu ke složce, která obsahuje instalační balíček... Takže k odinstalaci potřebuješ to, z čeho jsi software instaloval, protože tam jsou informace potřebné i k odinstalaci.
my=ty+ještě alespoň jeden člověk . Nepiš "nejdou my odinstalovat" , je to, jako bys napsal "nejdou ty odinstalovat"