Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nabehnuti pc

ahoj, kdyz chci zapnout pc, tak mi zacne podivne pipat a kontrolka na monitoru a pc blikaji, mam podezreni na bios,ale ja si sjeho nastavenim vubec nehral,ani snicim co by to mohlo zpusobit,informace o mych parametrech vam bohuzel dat nemuzu pac nejde zapnout comp:] ale znacka motherboard je ati,procesor amd athlon, os xp sp 2, dekuji

spočítej ty pípnutí-kolik a jak dlouhá jsou- jsou to takzvané BEEP kody, ze kterých se dá poznat příčina problému. Myslím, že nejčastěji jsou to problémy s pamětmi a grafickou kartou. Někdy to způsobí jen špatný kontakt- proto to odpojení a znovupřipojení. Pokud máš možnost půjčit si jinou grafickou kartu, tak ji zkus v tvém PC.

Co sedí? Ještě jsme se nedozvěděli typ tvé desky, jen že používá v jižním můstku ati ixp400 a používáš její integrovanou grafiku...v manuálu k desce bude někde na konci napsáno, co ta pípnutí přesně znamenají- manuál máš buď v šuplíku, na CD k desce, nebo je na stránce výrobce desky.Dej to do servisu.