Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTC Touch HD a výdrž baterie

Uvažuji o zakoupení HTC Touch HD ale doslechl jsem se, že tyto typy telefonů vydrží na jedno nabití baterie pouze několik dní. Co je na tom pravdy?

Od mobilu očekávám, že na jedno nabití vydrží déle alespoň týden a déle.

Jak je to s výdrží mobilů s Windows mobile obecně?

Nejde o mobil, ale o PDA. Nepočítej s tím, že ti vydrží týden.
Pokud si s ním budeš hrát (což ze začátku určitě budeš), sem tam volat, tak jej budeš nabíjet minimálně každé 2 dny. A to u srovnatelných PDA na tom HTC ještě hodně dobře.