Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se sekne a zamrzne

Zdravím, mám problém s tím, že když zapnu PC tak zhruba po třech pokusech mi najede do Windowsu ale po pár vteřinách se sekne a nejde nic dělat. Po restartu mi zůstane černá obrazovka a v hardisku podivně zarachtá a nic. Bojím se že mi odešel hadr do věčných lovišť. Děkuji za vaše postřehy

Napřed si zkus půjčit jinej zdroj.
Jestli máš podezření na vadný harddisk, vyndej ho ven, strč do jinýho PC a tam otestuj.
Pokud máš však podezření na nějaký vadný HW, sežeň si někde live distribuci linuxu (třeba www.slax.cz) a nabootuj do linuxu, zda to pojede v pořádku.

v hardisku podivně zarachtá a nic. Bojím se že mi odešel hadr do věčných lovišť

podezřelý je tvůj stupidní zdroj, větší trus už sis koupit nemoh.
- připoj disk k jinému pc, kde je dost volného místa
- proveď kontrolu svého disku
- potom z něj udělej image (jsou na to i free programy, já je nepoužívám)
tím ověříš že ti disk žije, a budeš mít zálohu kdyby ti chcípnul

edit: sorry, pomalá klávesnice

Nevím čím na tom může být zdroj? Výstupy z něj si můžu přeměřit, mě vše ostatní jede, grafárna, větráky, cd romka i vše ostatní. teď mi ale nenajede nic. A zdroj sem si nevybíral bohužel. Jinak zdroj teď k jinými pc nepřipojím momentálně tu mám jen jedno pc a notebook a k tomu to nedám.

No tak ono toho taky moc k vyzkoušení není, připojit ho na jinej komp mě napadlo hned bez vás, ale nemám zrovna teď možnost někam ho dát. Zkusit linuxe jsemzkusil ale když se mi ani nezapne monitor tak zase nic a nic další ste mi nenapsali. Já jsem vám vděčný za vše co mi píšete takže to neber jako nevděčnost, ale nemusíte mi tady psát abych dělal co mi radíte, kvůli tomu jsem tu psal. Bohužel to asi nedořeším bez jiného pc takže budu muset počkat až do pátku kdy se dostanu domů. I tak vám mnohokrát děkuji a snad vše v dobrém no...