Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook se sám zapíná

Zdravím, používám Notebook HP Vista Ultimate 64bit SP2 k internetu jsem připojený pomocí Wi-Fi.
Již týden se mi notebook z ničeho nic sám spouští v nepravidelůných časech z režimu spánku. Použil jsem Google a vyčetl, že by to mohlo být síťovou kartou(To nemůže být můj případ, bo to mám od instalace zablokované), nebo že to může být Windows Media Center a chce nahrávat programy(Taky to neí můj připad, bo nemám nic nastavené a v paměti Center není) a žádnou úlohu, která by měla spouštět počítač s režimu spánku taky nemám nastavenou...
Čím by to bylo? Moc díky za radu Jirka

prolez si v biosu všechna nastavení v power sekci.

kolegům se to u jedné řady firemních ntb stávalo též, už nevím jestli to bylo tím že ho dali uspat, zavřeli, ale krám se neuspal, anebo mechanicky - že se jim podařilo v tašce za něco zavadit a on se probral.

nahlédni do záznamů v prohlížeči událostí, jestli určíš čas kdy ten krám ožil, případně i nějakou událost k tomu.

Tak už jsem to zjistil. Je to proces MCUpdate od programu Media Center píše toto událostech:

Čas příštího plánovaného stažení nejnovějších aktualizací programu televize (EPG): 8/30/2009 20:32:11

Jak ho deaktivovat? Nikde mi ted neběží:-(
Teď jsem ji našel a není nastavena tá úloha, že má proboiuzet počítač:-(