Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GamerOSD na W7?

Ahoj,nevíte někdo kde stáhnu Smart Doctor a gamerOSD na W7?Nebo jakou verzi?Mám grafickou kartu Asus Nvidia 260GTX a tyhle dva programy které mám jsou nekompatibilní s W7

originály jedine na stránkach výrobcu karty-pokial sú už k dispozícii,predpokladám,že sa tak stane až ked bude k dispozícii finálna predajná vezia win7,nie pokial budú k dispozícii len testovacie verzie,ktoré niesu určené pre ostré nasadenie ako plnohodnotné operačné systémy