Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC hra jde na horším PC, na lepším ne.

Ahojte,

prosím o radu. Mám PC hru Clive Barker's Undying (2001) a na svym starym notebooku

(OS Windows XP Home Edition, 1.4GHz, 256MB oper.paměť, DirectX 8.0)

jí rozjedu, ale na jinym, lepšim PC

(Windows XP professional 2002, 1GB oper.paměť, DirectX 9.0)

rozjet nejde. Dokonce ani demoverze. Nevíte prosím v čem by mohl být problém? ::)

Děkuji moc za případné rady.

Podívej se na stránky podpory té hry, jestli nevyšel nějaký patch řešící tento problém.
Mám doma na PC jednu starou hru (Mihgt&Magic VI), která prostě nechce běhat na počítačích s procesorem 2,4GHz a rychlejších. Řeší to až neoficiální patch, bo oficiální podpora hry už neexistuje (3DO). Může to být podobné u tebe.