Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows server 2003 a internet

Dobrý den. V pc učebně mame server a k němu je připojeno 20 pc se systémem windows xp profesional. Na serveru je Windows server 2003, který zajištuje připojení k internetu (net on line). Problém je v tom že padá internet. Po restartování serveru internet funguje. Další den není možné se připojit k netu. Po opětovném restartu serveru internet maká. Nevíte někdo v čem by mohl být problém? Nechci server restartovat každý den.

Potrebujem napr vediet, ci ten server robi gateway, ci robi dhcp, ci na nom bezi nejaky proxy server...atd atd.
V neposlednom rade treba vidiet logy zo servera, co sa tam deje ked prestane ist net.
Velmi hrubym odhadom by som si tipol na nedostatok miesta na systemovom disku servra.